Ochrona imprez

Imprezy, szczególnie masowe to duże przedsięwzięcia organizacyjno-logistyczne, aby odniosły sukces ważne jest przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom oraz wykonawcom. Kluczem powodzenia jest nie tylko wiedza i znajomość branży, a przede wszystkim doświadczenie. Długoletnia działalność oraz realizacja średnio 200 imprez rocznie, sprawiły, że staliśmy się liderem w branży ochrony imprez masowych.  Jesteśmy firmą uniwersalną, silnie zorientowaną rynkowo, całkowicie dostosowujemy ofertę do wymagań i oczekiwań Klienta, z uwzględnieniem specyfik wydarzenia oraz obiektu, planu ochrony i sporządzonej analizy zagrożeń. Pracujemy wyłącznie z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych na terenie całej Polski. Naszych pracowników dobieramy w oparciu o ich wiedzę, doświadczenie i nieposzlakowane opinie.

Realizujemy ochronę m.in.:

  • Eventów sportowych
  • Konferencji
  • Koncertów
  • Targów
  • Festiwali
  • Dyskotek
  • Festynów

Organizujesz imprezę i poszukujesz zaufanej firmy, która zagwarantuje Ci bezpieczną realizację imprezy, wykonaną na najwyższym poziomie, firmy na której możesz polegać?! Jesteśmy dla Ciebie, chętnie przedstawimy nasze wysoce skuteczne procedury, wypracowane przez liczne realizacje i lata praktyk. Bez względu na to, czy to mały event czy duża impreza do każdego podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w potrzeby i wizje Klientów, jednocześnie tworząc plan zabezpieczenia zgodnie z wymogami ustawowymi i specyfiką obiektów. Pracownicy przydzielani do ochrony posiadają odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Zapewniamy również odpowiednie zaplecze techniczne.

Przygotowywanie dokumentacji oraz uzyskiwanie pozwoleń

Organizacja imprez dla firm eventowych to bardzo czasochłonne oraz wymagające przedsięwzięcie, dlatego Agencja Ochrony Hektor realizuje również usługę przygotowywania pełnej dokumentacji niezbędnej do uzyskania pozwoleń, oraz w imieniu Klienta kontaktuje się z instytucjami publicznymi takimi jak Policja, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Sanepid czy Urzędy Miasta lub Gminy. Dzięki naszym kompetencjom i długoletniemu doświadczeniu robimy to w sposób kompleksowy i profesjonalny.